Ma 2019. november 19., kedd - Erzsébet napja van.

Jánoshalmi Hunyadi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Címlap TPL_BLEND_HUNYADI_SEPARATOR Oktatás TPL_BLEND_HUNYADI_SEPARATOR Tanári fogadóórák

Tanári fogadóórák

Kedves Szülők!

Pedagógusaink hetente egy tanítási órán mindig az érdeklődő szülők rendelkezésére állnak telefonos vagy személyes találkozóra. A megadott időben, az iskolában, a szokott helyükön elérhetők (a titkárságokon tudunk felvilágosítást adni elérhetőségükről) vagy telefonon felhívhatók.

Ha módjuk van rá, kérjük, hogy személyes találkozó előtt telefonon keressék meg a kollégát, mert előfordulhat esetleg betegség, vagy más fontos iskolai feladat miatt nem tudnak vele a megadott időpontban személyesen találkozni.

 Fogadóórák 2019/2020

Pedagógus 

„A” hét

„B” hét

Baka Orsolya

hétfő

3. óra

hétfő

3. óra

Balázsics Zoltán

hétfő

1. óra

hétfő

1. óra

Bátoriné Karip Anna

szerda

2. óra

szerda

5. óra

Bátyai Fruzsina

csütörtök

5. óra

csütörtök

5. óra

Bátyai Gábor

csütörtök

2. óra

kedd

2. óra

Bátyai Gáborné

hétfő

5. óra

kedd

5. óra

Bunyevácz Hajnalka

szerda

3. óra

hétfő

7. óra

Czeller Eszter

kedd

4. óra

kedd

2. óra

Csernák Anita

kedd

2. óra

kedd

2. óra

Csiszár Szilvia

hétfő

3. óra

hétfő

3. óra

Csótiné Tóth Ágnes

hétfő

1. óra

hétfő

1. óra

Dervadericsné Ádám Judit

kedd

7. óra

kedd

1. óra

Ecsődi Anita

kedd

4. óra

kedd

5. óra

Farkas István

hétfő

3. óra

hétfő

3. óra

Filmák Endre

péntek

2. óra

péntek

2. óra

Garami Mária Renáta

kedd

2. óra

kedd

2. óra

Gyimesi Lászlóné

szerda

7. óra

szerda

5. óra

Győri Jánosné

kedd

4. óra

kedd

4. óra

Hornyák Adrien

kedd

4. óra

kedd

4. óra

Horváth Klaudia

hétfő

2. óra

kedd

2. óra

Juhász Edit

kedd

3. óra

kedd

3. óra

Juhász Katalin

hétfő

4. óra

hétfő

4. óra

Juhász Zoltánné

hétfő

4. óra

hétfő

4. óra

Kasziba Gyöngyi

szerda

5. óra

szerda

5. óra

Katus Andrea

hétfő

3. óra

hétfő

3. óra

Kothenczné Harkai Klára

hétfő

2. óra

hétfő

2. óra

Kovács Ibolya

kedd

6. óra

kedd

6. óra

Kovács Ildikó

hétfő

2. óra

hétfő

2. óra

Köves Ágnes

csütörtök

4. óra

csütörtök

4. óra

Marancsikné Kubatov Ágnes

szerda

4. óra

péntek

2. óra

Misalek Tibor

hétfő

3. óra

hétfő

3. óra

Pusenszki Mariann

kedd

3. óra

szerda

2. óra

Puskás Krisztina

kedd

2. óra

kedd

2. óra

Racsmánné Uzonyi Valéria

kedd

2. óra

kedd

2. óra

Ságodi Henrietta

kedd

6. óra

kedd

6. óra

Szőnyiné Vas Lívia

szerda

5. óra

szerda

5. óra

Szűcs Márta

hétfő

6. óra

hétfő

6. óra

Szűcsné Szilágyi Gabriella

hétfő

2. óra

hétfő

2. óra

Varga Melinda

hétfő

3. óra

péntek

6. óra

Vilidár-Varga Krisztina

kedd

4. óra

kedd

4. óra

Zámbóné Karsai Dóra

péntek

1. óra

péntek

1. óra

Zsöllér Ervin

hétfő

5. óra

hétfő

5. óra