Ma 2020. április 6., hétfő - Vilmos és Bíborka napja van.

Jánoshalmi Hunyadi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Címlap TPL_BLEND_HUNYADI_SEPARATOR Iskolánk TPL_BLEND_HUNYADI_SEPARATOR Büszkeségeink

Büszkeségeink

2019/2020-as tanév

2020.02.17. Tankerületi helyesírási verseny, Szabó Dénes Általános Iskola, Tompa

Miskolczi Szonja (7.a) III. helyezett

Dági Attila (6.a) III. helyezett

Facebook

 

2020.02.14. Tankerületi mesemondó verseny, Táncsics Mihály Általános Iskola, Izsák

 

Iskolánkat képviselte: Lódri Zsanett (4.a) és Rendek Gergő (3.a)

Rendek Gergő II. helyezett

Facebook Halasinfo

 

2020.01.16. Járási mesemondó verseny, Kertvárosi Általános Iskola, Kiskunhalas

 

Rendek Gergő (3.a) I. helyezett

Lódri Zsnett (4.a) IV. helyezett

Facebook

 

2019.12.14. Magyar Művelődési Központ, Topolya

Tóth Flóra (5.a) szóló ének kategóriában bronz minősítést kapott.
Lengyel Anna (5.a) szóló ének kategóriában kiemelt arany minősítést kapott. 
A Jánoshalmi Pacsirták I. helyezést értek el.
Lengyel Anna (5.a)
Lengyel Kamilla (3.a)
Lógó Bianka (5.c)
Tagai Flóra (4.c)
Tóth Flóra (5.a)
Zámbó Luca (7.a)
Felkészítő tanár: Patocskainé Vízvári Klára

 Facebook

 

2018.11.22. Járási angol verseny, Felsővárosi Általános Iskola Kiskunhalas

Kárpáthy Fanni Száva (3.c) I. helyezett

Somogyi Anna Virág (8.c) IV. helyezett

A verseny résztvevői: Kárpáthy Fanni Száva (3.c), Hegyi Olivér (4.c),

Racsmán Boglárka (5.c) és Somogyi Anna Virág (8.c)

Facebook

 

2019.11.15. Járási szavalóverseny, Rémi Általános Iskola Borotai Tagintézménye

  

Molnár Fruzsina (1.a) III. helyezett

Iskolánkat képviselte: Molnár Fruzsina (1.a), Tallér Dóra (2.o. Kélesh.), Kollár Bertold (3.c) és Tagai Flóra (4.c)

Facebook

 

2018/2019-es tanév

2019.02.13. Tankerületi mesemondó verseny, Kisszállási Sallai István Általános Iskola

Rendek Gergő (2.a osztály) III. helyezés

Facebook

 

2019.02.09. Mesemondók megyei találkozója, Katona József Könyvtár Kecskemét

Lógó Bianka Rita (4. c) országbíró

Somogyi Anna Virág (7. c) kincstárnok

Facebook, BAON

 

2019.02.04. Járási helyesírási verseny, Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola

Dági Attila (5. a osztály) II. helyezés

 

2019.01.14. Járási mesemondó verseny, Kertvárosi Általános Iskola, Kiskunhalas

 

Rendek Gergő (2. a osztály) II. helyezés

Iskolánkat képviselte: Dági Veronika (2.a), Rendek Gergő (2.a), Lógó Bianka Rita (4.c), és Szakály Máté (4.a)

Facebook

 

2018. december 16. Kodály Zoltán Népzenei Vetélkedő, Topolya

Arany minősítés, páros éneklés kategória: Tóth Flóra (4.a) és Lengyel Anna (4.a)

Bronz minősítés, szóló kategória: Lengyel Anna 

Felkészítő tanár: Patocskainé Vízvári Klára

 Facebook

 

2018. december 11.  Járási környezetismeret verseny, Kunfehértói Általános Iskola

 

V. helyezés

A csapat tagjai:  Herczeg Emese (4. a), Katona Zalán (4. c), Tagai Flóra (3.c)

Facebook

 

 2018. november 27.  Gandhi Gimnázium, Országos roma/cigány mesemondó verseny, Pécs

 

Különdíj

Kolompár Virág (6. b)

Felkészítő tanár: Köves Ágnes

Facebook

 

2018. november 20. Járási szavalóverseny, Kisszállási Sallai István Általános Iskola

  

Kárpáthy Fanni Száva (2.c osztály) II. helyezés

Tóth Flóra (4. a osztály)  III. helyezés

Facebook

 

2018. november 7.  Vaskóné Heller Judit Természettudományos Emlékverseny, Baja

V. helyezés

A csapat tagjai: Török Máté József, Szakály Zita, László Alex (7. a)

Felkészítő tanár: Bátoriné Karip Anna

Facebook