Ma 2020. december 3., csütörtök - Ferenc és Olívia napja van.

Jánoshalmi Hunyadi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Címlap TPL_BLEND_HUNYADI_SEPARATOR Iskolai fogadóórák TPL_BLEND_HUNYADI_SEPARATOR Tanári fogadóórák

Tanári fogadóórák

Kedves Szülők!

Pedagógusaink hetente egy tanítási órán mindig az érdeklődő szülők rendelkezésére állnak telefonos vagy személyes találkozóra. A megadott időben, az iskolában, a szokott helyükön elérhetők (a titkárságokon tudunk felvilágosítást adni elérhetőségükről) vagy telefonon felhívhatók.

Ha módjuk van rá, kérjük, hogy személyes találkozó előtt telefonon keressék meg a kollégát, mert előfordulhat esetleg betegség, vagy más fontos iskolai feladat miatt nem tudnak vele a megadott időpontban személyesen találkozni.

 Fogadóórák 2020/2021

Pedagógus 

„A” hét

„B” hét

Baka Orsolya

hétfő  3. óra hétfő   3. óra 

Balázsics Zoltán

 hétfő  2. óra   hétfő   2. óra

Bátyai Gáborné

 péntek  4. óra péntek   4. óra

Bunyevácz Hajnalka

hétfő

7. óra

hétfő

7. óra

Czeller Eszter

kedd

5. óra

kedd

5. óra

Csernák Anita

kedd

5. óra

kedd

5. óra

Csiszár Szilvia

szerda

3. óra

szerda

3. óra

Csótiné Tóth Ágnes

hétfő

2. óra

hétfő

2. óra

Dervadericsné Ádám Judit

kedd

7. óra

kedd

1. óra

Ecsődi Anita

szerda

5. óra

szerda

5. óra

Farkas István

hétfő

3. óra

hétfő

3. óra

Filmák Endre

péntek

2. óra

péntek

2. óra

Garami Mária Renáta

 csütörtök 2. óra  csütörtök   2. óra

Gyimesi Lászlóné

hétfő

6. óra

hétfő

6. óra

Győri Jánosné

péntek  1. óra  hétfő   3. óra

Hornyák Adrien

hétfő

3. óra

hétfő

3. óra

Horváth Klaudia

hétfő

2. óra

kedd

2. óra

Juhász Edit

péntek

2. óra

péntek

2. óra

Juhász Zoltánné

 szerda  6. óra  szerda 6. óra 

Kasziba Gyöngyi

  csütörtök  2. óra szerda   3. óra

Katus Andrea

szerda

5. óra

szerda

5. óra

Kothenczné Harkai Klára

kedd

4. óra

kedd

4. óra

Kovács Ibolya

szerda

5. óra

szerda

5. óra

Kovács Ildikó

 hétfő  6. óra hétfő   5. óra

Köves Ágnes

csütörtök   5. óra  péntek  6. óra

Marancsikné Kubatov Ágnes

péntek

2. óra

péntek

2. óra

Misalek Tibor

 péntek 3. óra   péntek  3. óra

Pusenszki Mariann

hétfő

4. óra

hétfő

4. óra

Puskás Krisztina

kedd

2. óra

kedd

2. óra

Racsmánné Uzonyi Valéria

hétfő  6. óra   hétfő  6. óra 

Ságodi Henrietta

péntek

2. óra

péntek

2. óra

Szűcs Márta

hétfő  7. óra  hétfő  7. óra

Szűcsné Szilágyi Gabriella

 hétfő 2. óra  hétfő  2. óra 

Vilidár-Varga Krisztina

 szerda  2. óra  szerda 2. óra 

Zámbóné Karsai Dóra

hétfő  5. óra  hétfő  5. óra

Zsöllér Ervin

  szerda  3. óra   szerda  3. óra